Filtry węglowe do jointów — dlaczego warto używać?

Palenie konopi to nie tylko przyjemność sama w sobie,  ale również szereg korzyści zdrowotnych związanych z właściwościami produktów CBD. Relaks, wyciszenie, zażegnanie problemów z bezsennością, usprawnienie procesów myślowych, to tylko niektóre z nich.  Abyś jednak w pełni mógł korzystać z dobrodziejstw konopi, w celu zachowania zdrowia i bezpieczeństwa, warto, żebyś pamiętał  o zastosowaniu filtrów węglowych do jointów. 

Filtry węglowe do jointów zatrzymują substancje smoliste

Procesy spalania nieodłącznie wiążą się z wydzielaniem szeregu różnych substancji pobocznych, także tzw. substancji smolistych. Nie przynoszą one żadnych korzyści zdrowotnych, a wręcz przeciwnie: w nadmiarze mogą nam zaszkodzić.  

Żeby uniknąć dostawania się takich substancji smolistych do płuc, w przypadku palenia jointów, używaj aktywnych filtrów węglowych. Oczyszczają one dym, który dostaje się do naszych płuc. Zastosowanie filtra węglowego sprawia również, że dym się nieco ochładza do odpowiedniej dla nas temperatury i nie jest w stanie nas poparzyć. Palenie jointów, w których jest aktywny filtr węglowy,  jest też o wiele przyjemniejsze niż palenie jointów bez filtra. 

Filtry węglowe — ich rodzaje

W naszym sklepie www.greenbudda.pl mamy bogaty wybór filtrów aktywnych marki Purize w rozmiarach: XTRA Slim oraz  Regular. Filtry Purize XTRA Slim mają 5,9 mm średnicy, filtry Purize Regular 9,0 mm. Wyprodukowane w Niemczech, są naprawdę świetnej jakości. W zależności od własnych upodobań możesz wybrać rozmiar orazkolor filtra. Posiadamy filtry białe, niebieskie,  w kolorze organicznym, a nawet różowe.

Filtry pakowane są po 50 lub po 100 sztuk. Te większe opakowania mają formę wygodnego słoika, tak, żeby zapewnić bezpieczeństwo i łatwość przechowywania zapasów. Filtry w słoiku są zabezpieczone przed zawilgoceniem, a jednocześnie gotowe do użycia, wtedy kiedy tylko najdzie nas ochota na skręcanie. Opakowania 50 szt. są zaś bardziej kompaktowe, polecane  są na początek przygody ze skręcaniem jointów, albo wtedy, kiedy palimy konopie sporadycznie. Bez różnicy, które filtry u nas zamówisz — jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony!