Jak przechowywać Konopie ?

Kwiaty konopi są bardzo wrażliwe na otoczenie, niewłaściwie przechowywane szybko tracą swoje właściwości. Każdemu z nas więc powinno zależeć na jak najlepszym zabezpieczeniu naszych drogocennych pąków.

Jak utrzymać stałą wilgotność i temperaturę?

Najlepszą metodą na utrzymanie naszych konopi w dobrym stanie jest stała wilgotność, temperatura i brak dostępu do promieni słonecznych. Jak to zrobić ?

W naszym sklepie który jest głównym dystrybutorem marki Cannasseur Club Belin są dostępne Humidory, które nie tylko zapewniają pełną ochronę ale i są bardzo estetyczne.

Pełna ochrona suszu

Pełna ochrona jest zapewniona przez system umieszczony na wieczku, który pokazuje wilgotność i temperaturę. Do środka możemy włożyć susz, z za dużą lub za małą wilgotnością i zawszę wyrównamy go do poziomu 62%. Cały ten proces zachodzi dzięki saszetką Boveda, w które również można zapatrzeć się u nas w sklepie. Susz przechowywany w ten sposób poprawia swój profil terpenowy zatrzymując ich do 15 % więcej. Z ziół nie ulatniają się właściwości lecznicze na których tak zależy pacjentom medycznej marihuany.

Szkło biofotniczne – chroń jak nigdy dotąd

Tak przetrzymywane pąki zachowają swoja świeżość nawet do roku. W trakcie tego czasu nie będziemy musieli martwić się o pokruszone topki czy pleśń co przełoży się na nasze pozytywne wrażenia ze spożycia naszych konopi za każdym razem.

Profesjonalne pudełka do przechowywania suszu.

Bardzo ważną kwestią jest problem szkodliwości promieni słonecznych na susz. Szkło biofotniczne chroni roślinę nie pozwalając uszkodzić jej trychomów i zapewnia idealne warunki do „curingu” Waszego zioła.